У Копенгагені заарештували більше 200 антиглобалістів

У місті спалахують сутички з поліцейськими загонами під час кліматичного саміту глав країн.

Глобальне потепління загрожує обернутися для столиці Данії лихами уже зараз.

Загальну "температуру" у місті підвищують активісти екологічних організацій і антиглобалісти. У місті вже спалахують сутички з поліцейськими загонами.

Найбільш пильну увагу сил правопорядку викликав район Хрістіанія, часто іменований "Вільним містом". Саме туди з'їхалися незадоволені глобальною екологічною політикою. І ті їхні виступи, які вже відбили поліцейські, багато зараз схильні вважати "розминкою".

15 грудня у результаті останніх виступів - з барикадами, "коктейлями Молотова" і сльозоточивим газом - було заарештовано близько двохсот осіб. Затриманих відсилають у передмістя Копенгагена, подалі від місця проведення кліматичного форуму, на який незабаром зберуться і глави світових держав.

Нагадаємо, конференція країн-учасниць Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату розпочалася у Копенгагені 7 грудня. У ній беруть участь 193 країни. За підсумками переговорів планується підписати нову кліматичну угоду, яка змінить Кіотський протокол у 2012 році.

11 грудня учасники конференції надали чорновий варіант майбутньої угоди. Проте багато спостерігачів сумніваються, що документ матиме зобов'язуючий характер, і вважають, що учасники переговорів обмежаться політичною угодою і низкою декларацій.

15 грудня на конференції Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату стартували переговори високого рівня, в яких беруть участь міністри, глави держав і урядів.

Читайте також:

Африканські країни зупинили переговори зі змін клімату

У Копенгагені представили чорновий варіант кліматичної угоди

Переговори по клімату зайшли в глухий кут

ВідеоУ Копенгагені заарештували 200 антиглобалістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: