У Косові створена власна армія

У Косові через 11 місяців після проголошення незалежності сформовані власні сили безпеки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Косові через 11 місяців після проголошення незалежності сформовані власні сили безпеки. Косовскі сили безпеки були створені рівно опівночі.

Передбачено, що в активному складі нової силової структури будуть дві з половиною тисячі військовослужбовців, а в резервному - вісімсот. Не дивлячись на те, що косовські албанці формування сил безпеки сприймають як створення власних збройних сил, повідомляється, що вони не матимуть на озброєнні ні танків, ні артилерії, ні авіації, а лише легку зброю. Їх завдання - діяти в кризових ситуаціях, виконуючи роль сил цивільної оборони.

Навчанням косовських військовослужбовців займається НАТО.

Командувачем косовськими силами безпеки призначений колишній польовий командир албанських повстанців Сулейман Селімі. Останніми роками він був командиром корпусу захисту Косова, який був розпущений у вівторок.

Косовські серби засуджують створення нових албанських силових структур, вимагаючи від Белграда добитися термінового засідання Ради безпеки ООН.


Читайте  також:
У Косові знову лунають вибухи
ЄС розпочинає місію у Косові
Сербська поліція продовжує пошуки Младіча

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: