У Косові зростає напруга: Белград і Приштина звинуватили одне одного в зазіханнях на північні регіони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Косівські албанці та серби говорять про можливість провокацій у найближчі дні.

У Косові збільшується напруга навколо неконтрольованих владою краю північних районів. В зазіханні на них косівські албанці та серби звинуватили одне одного, повідомляє Європейська правда.

Президент Косова Хашим Тачі звернувся до громадськості з проханням утримуватися від будь-яких провокацій. Цьому передувало засідання радбезу, де розглядалася інформація про нібито наміри сербів оголосити в односторонньому порядку автономію на півночі.

ВідеоУкраїнський миротворчий контингент у Косово взяв участь у спільних з поляками навчаннях

Натомість у Белграді застерігають, що сили безпеки Косова за підтримки США планують таємне вторгнення на непідконтрольну їм північ Косова, де проживає значна частина сербів. Сербія не визнає незалежності Косова, проголошеної в 2008 році. Натомість Тачі заявив про намір сформувати так звані асоціації сербських муніципалітетів на півночі краю.

Раніше у червні президенти Сербії та Косова узгодили мирне врегулювання двосторонніх проблем. "Я не оптиміст, але ми почали обговорювати ті питання, які я вважаю дуже важливими", - заявив сербський лідер Александар Вучич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції