Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Коста-Риці майже два десятки людей померли через підроблений алкоголь

У країні конфіскували 30 тисяч пляшок алкоголю.

У Коста-Риці загинуло щонайменше 19 людей через отруєння алкоголем, в якому був метанол.

Про це повідомляє ABC із посиланням на міністерство охорони здоров'я країни.

Жертвам було від 32 до 72 років, алкоголь вони пили в різних містах країни від початку минулого місяця. Кожен з них помер від отруєння метанолом. Смертельні випадки сталися в Сан-Хосе, Картаго, Лимон, Гуанакасте і Ередіа.

Наразі влада конфіскувала понад 30 тисяч пляшок алкоголю, які, ймовірно, були зіпсовані. Місцевих мешканців закликали уникати декількох марок, які дали позитивний результат на метанол. Йдеться про Guaro Montano, Guaro Gran Apache, Star Welsh, Aguardiente Barón Rojo, Aguardiente Timbuka і Aguardiente Molotov.

"Важливо підкреслити, що ця інформація є попередньою, оскільки розслідування тривають", - йдеться в заяві.

Наразі Міністерство охорони здоров'я продовжує проводити операції на всій території країни, щоб мінімізувати негативні наслідки вживання фальсифікованої продукції.

Нагадаємо, британський науковець заявив про створення штучного алкоголю, який п'янить і не викликає похмілля. Вчені ж витратили десятки років на розробку синтетичного спирту, який імітує задоволення від алкоголю, і при цьому не має таких побічних ефектів.

ВідеоНаслідки жіночого алкоголізму: кожна 200 українка пиячить

100 тисяч жінок пиячать в Україні - статистика залежних від алкоголю, згідно з даними ВООЗ. Це кожна 200-та українка. Про небезпеки, коли в родині зловживає мама, нині  попереджають експерти і Міністерство охорони здоров’я. За мамою, яка присіла на оковиту, такий самий шлях, ймовірно, повторить кожна п’ята дитина.    

Наслідки жіночого алкоголізму: кожна 200 українка пиячить

Залиште свій коментар

Вибір редакції