У Кот-д'Івуарі закрилися дев'ять газет, що підтримують опозицію

Декілька друкованих видань, лояльних до опозиції у Кот-д'Івуарі, закрилися після публікації фото жорсткої розправи солдатів і поліції над прихильниками переможця виборів Алассана Уаттара.

Дев'ять газет у Кот-д'Івуарі, які не підкоряються діючій владі або відкрито підтримують опозиціонера Алассана Уаттара, у вівторок, 1 березня, оголосили про припинення діяльності.

За інформацією деяких спостерігачів, до цього протягом двох місяців співробітники видань отримували погрози фізичної розправи, а також редакціям виставлялися різноманітні штрафи.

Безпосереднім приводом до закриття стали санкції щодо видання Nouveau Reveil, яке не виходило в друк з 25 лютого - після того, як опублікувало фотографії розправи солдатів і поліції над прихильниками Уаттара.

Решта видань оголосили про закриття "із солідарності".

Нагадаємо, Кот-д'Івуар стоїть на межі нової громадянської війни. Насильство, спричинене суперечкою через результати президентських виборів, поширюється з міста Абіджан в інші райони країни.

Світова спільнота визнала переможцем листопадових виборів Алассана Уаттару, проте Лоран Гбагбо, який посідав крісло до виборів, відмовився визнати свою поразку.

Нещодавно в столиці Кот-д'Івуару військова поліція відкрила вогонь по демонстрантах, які закликають до здійснення перевороту за прикладом Єгипту. Прихильники АлассанаУаттара, незважаючи на оголошення в країні комендантської години, заявляли, що мають намір повторити в країні "єгипетський сценарій".

Читайте також:

У Кот-д'Івуарі бойовики викрали двох українців

ООН звинуватила Білорусь у постачанні зброї для громадянської війни в Африці

Кот-д'Івуар опинився на межі громадянської війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: