У Краснодарі судять за покладання квітів Воїнам-визволителям

Ветерани, запізнившись на покладання буквально на 5 хвилин, вже не знайшли біля пам'ятника своїх бойових товаришів.

Кубанська влада знову опинилася в центрі скандалу, пов'язаного з Днем Перемоги. До штрафу в 1500 рублів сьогодні засуджений світовим суддею Жовтневого району перший секретар міського комітету КПРФ Іван Чуєв.

Незадоволеність адміністрації і міліції викликало «несанкціоноване» покладання ним і іншими краснодарцами 9 травня квітів до пам'ятника Воїнам-визволителям на вулиці Постовій. Адже весь офіціоз за участі губернатора Олександра Ткачева і мера Евланова минав у Першотравневому гаї (нещодавно перейменованого властями в Чистяковський).

Проте багато ветеранів і молодь принесли квіти на майдан до Воїнів-визволителів. Тут їх зі святом привітав депутат Законодавчих зборів краю Микола Осадчий. Його звернення дало привід адміністрації і міліції назвати святкове покладання мітингом. На їх думку, перший секретар міського комітету КПРФ Іван Чуєв порушив правила проведення публічних заходів.

Як повідомив редактор ТП «Радянська Кубань» В'ячеслав Потапов, співробітник міської адміністрації заявив, що захід незаконний, оскільки не було подано відповідне повідомлення. Ветеранам порадили скоріше розійтися. За словами Потапова, сьогодні у суді чомусь розглядався і вислів: «Радянський народ отримав перемогу над фашизмом під керівництвом Комуністичної Партії».

Відзначимо, що деякі літні ветерани, запізнившись на покладання буквально на 5 хвилин, вже не знайшли біля пам'ятника своїх бойових товаришів. Можливо, тому вони і пішли шукати їх до іншого місця поклоніння – розбитого Вічного вогню.

Іван Чуєв здивувався рішенням світового судді Бондаря. Він заявив, що це було вшановування переможців і борг пам'яті загиблим. Чуєв також відзначив, що суддя не знався на справі і не вислухав свідків, яких він привів. Проте свідок з боку звинувачення був запрошений – це співробітник міської адміністрації Андрій Айсуваков.

Зараз ухвала суду винесена. Чуєв заявив, що коли ухвала буде видана на руки, він має намір її оскаржити.

Нагадаємо, що в Краснодарі в черговий раз утискають права ветеранів. Як відомо президент, прочитавши на своєму блозі коментар користувача про тривалу реконструкцію Вічного вогню, вже доручив губернаторові Олександру Ткачеву «розібратися і покарати винних».

Немає сумнівів, що Дмитро Мєдвєдєв не зараховував до них городян, що зробили «несанкціоноване покладення квітів», – будь то розбитий Вічний вогонь, або пам'ятник Воїнам-визволителям.

Читайте також:

Прилуцький суд заборонив "окупаційну" символіку на державних установах

Єдиний військовий парад до Дня Перемоги в Україні відбувся в Севастополі

Українські закони схвалюють радянську символіку

У Прилуках заборонили радянську символіку на День Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: