У Кремлі формують нову партію під керівництвом дочки Єльцина

В рамках "Єдиної Росії" створено ще один ліберальний клуб, який згодом хочуть трансформувати у партію. Очолити проект може дочка Бориса Єльцина.

На російській політичній арені найближчим часом може з'явитися нова права партія. За даними ЗМІ, цей проект обговорюється в Кремлі і не виключено, що очолить партію дочка Бориса Єльцина.

Першим кроком на шляху створення нової правої партії стало створення ще одного ліберального клубу в рамках "Єдиної Росії". У ньому зможуть об'єднатися представники бізнесу і культури, які співчувають правим ідеям.

Як підтвердили джерела в адміністрації російського президента, ідею створення нової партії замість "Правого дела" (цей проект не виправдав очікувань і вкладених в нього ресурсів) висунув екс-голова адміністрації Олександр Волошин. Нова партія візьме на озброєння президентську ідею модернізації економіки.

Стати обличчям нової партії хочуть запропонувати дочці Бориса Єльцина Тетяні Юмашевій. Вона у своєму блозі в ЖЖ вже кілька місяців досить відверто згадує про єльцинські часи і розповідає секрети Кремля, там же вона відхрещується від політики. Сама Юмашева поки що не надала жодних коментарів з приводу нового проекту.

Факт обговорення ідеї підтвердив Борис Титов. За його словами, поки йому не пропонували взяти участь у проекті. "Перспектив у такої партії немає, якщо це буде партія єльцинських демократів з минулого. Зараз мають бути нові демократи з правильним розумінням того, що відбулося в 90-х", - зазначив Титов.

За інформацією журналістів, до нового клубу "Єдиної Росії" увійдуть бізнесмен Вадим Димов і музикант Ігор Бутман. Не виключено, що долучитися можуть і представники великого бізнесу. Напередодні стало відомо, що власник групи "Онексім" Михайло Прохоров погодився витратити 45 млн рублів на організацію однієї зі змін молодіжного форуму "Селігер-2010", який щорічно проходить в Тверській області і який з минулого року офіційно організовує "Росмолодежь".

Читайте також:

Партія Путіна провалилася на місцевих виборах в Росії

Охоронець Єльцина розповів, як Абрамович носив в Кремль валізи з доларами

Росія зайняла перше місце в Європі за кількістю мільярдерів

"Мозковий центр" Мєдвєдєва закликав Росію вступити в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: