У Кремлі хочуть пояснити Тіллерсону свою позицію щодо Донбасу і Криму

Росія буде "терпляче роз'яснювати суть цього питання".

У Кремлі заявили, що будуть роз'яснювати кандидату на посаду держсекретаря США Рексу Тіллерсону свою позицію щодо окупованого Донбасу і анексованого Криму.

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

"Я залишив би це без реакції. Ми будемо роз'яснювати держсекретареві Тіллерсону всі відповідні питання, коли вони будуть з'являтися", - сказав він, коментуючи заяви Тіллерсона про необхідність надати Україні оборонне озброєння після вторгнення Росії на Донбас.

Окрім цього, у Кремлі обіцяли "взяти до відома" заяву Тіллерсона щодо анексії Криму і обіцяли "терпляче роз'яснювати суть цього питання".

"Зрозуміло, ми не згодні з такими формулюваннями і будемо аргументовано роз'яснювати свою позицію", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, кандидат на пост Державного секретаря Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон під час свого першого виступу заявив, що не визнає анексію Криму РФТіллерсон сказав, що Росія не має законного права на Крим. "Це було захоплення території, яка не належить їм", - зауважив кандидат на пост Державного секретаря США. Тіллерсон зауважив, що після анексії Криму Україна повинна була зібрати свої військові сили і направити їх на східний кордон для захисту від агресії. Своєю чергою, США мали б надати дані розвідки, допомогу та забезпечити моніторинг кордону з повітря.

На думку кандидата на пост Держсекретаря США, на силові дії Росії потрібно було давати відповідь. Також він додав, що втручання Москви у події на сході України було відповіддю на м'яку і слабку реакцію США на анексію Криму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: