У Кремлі навідріз відмовились коментувати розслідування про ГРУвця Мішкіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там зазначили, що не планують вступати у дискусію зі ЗМІ.

Кремль не буде коментувати та вступати у дебати щодо наявних "домислів" про співробітників ГРУ, які публікують деякі ЗМІ.

Про це на запитання журналістів, чи отримував офіцер ГРУ Олександр Мішкін звання героя Росії, відповів прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Тут ми зайняли певну позицію, і ми будемо її дотримуватися. Цю тему ми не обговорюємо, ми припинили її обговорення, щоб не втягуватися в дебати з різними організаціями та ЗМІ, які всю цю інформацію публікують. Ми не маємо наміру це робити", - заявив він.

Пєсков також особливо наголосив, що жодних офіційних запитів від британської сторони щодо цього не надходило.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

Bellingcat знайшов у діяльності ГРУвців із Солсбері й "український слід". Вони ідентифікували справжнє ім’я одного з них – Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, якого насправді звуть Анатолій Чепіга. Окрім цього, він воював в Україні, за що отримав звання героя Росії.

Через місяць журналісти-розслідувачі встановили справжнє ім’я другого підозрюваного - Олександр Петров виявився військовим лікарем та співробітником ГРУ Олександром Мішкіним. Він також отримав у 2014 році звання героя Росії і також, найімовірніше, за спецоперацію в Україні.

ВідеоОтруйники Скрипаля брали участь у захопленні держустанов на Сході України

Для світу - злочинці, для Росії - герої. Отруювачі Скрипаля в британському Солсбері виявилися ще й учасниками захоплення держустанов на Сході України. Про це розповіли розслідувачі Bellingcat. За їхніми даними, тепер відомі на весь світ ГРУшники Мішкін і Чепіга отримали від Путіна звання "Герой Росії" за події в Україні. 

Отруйники Скрипаля брали участь у захопленні держустанов на Сході України

Залиште свій коментар

Вибір редакції