Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кричуще нехтування всім і вся". У Кремлі назвали санкції США "незаконними"

У Росії підраховують розміри збитків від введення санкцій.

Кремль вважає нові санкції США "кричущим нехтуванням всього і вся" і разом із урядом РФ намагатиметься "максимально виправити ситуацію".

Про це заявив речник російського президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

"Вона (ситуація з новими антиросійськими санкціями США - прим.ред.) кричуща з точки зору і законності, і з точки зору нехтування норм всього і вся", - сказав він.

Також Пєсков зазначив, що російська влада намагатиметься мінімізувати збитки від нових санкцій, і запевнив, що уряд вживає всіх необхідних заходів.

"Це ж досить нове явище, і ми бачимо перші прояви негативного характеру. Звичайно, потрібен певний час для аналізу, щоб зрозуміти розмір реального збитку і виробити кроки для максимально можливого виправлення ситуації. Вироблення позиції, вироблення можливих заходів із підтримки чи інших заходів щодо мінімізації наслідків цих самих рестрикцій здійснюється в кабінеті міністрів. У Кремлі дуже уважно спостерігають за процесами на ринку і, звичайно, перебувають у координації з урядом", - наголосив він.

Окремо речник Путіна зауважив, що нині російська влада аналізує ситуацію для підготовки заходів у відповідь на нові санкції США.

"На перше місце ставляться винятково інтереси нашої країни", - резюмував Пєсков.

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції