Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі назвали санкції США "істерикою" та пообіцяли відповісти

Пєсков вважає, що варто ігнорувати санкції, які щоразу вводять США.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що санкційна політика Сполучених Штатів Америки схожа на істерику та не дозволяє адекватно оцінювати перспективи розвитку відносин з Росією.

Про це повідомляє РБК.

"Це не нові санкції, вони були анонсовані, американці анонсували їх, потім анонсували вдруге. Був час проаналізувати загрози та мінімізувати ризики, які безсумнівно виникають після цих дій", - сказав Пєсков.

За його словами, нові обмеження є спробою витіснити з ринку "головного конкурента США". Крім того, прес-секретар Володимира Путіна вважає, що в США домінує «санкційна істерика», яка не дозволяє Вашингтону «тверезо оцінювати перспективи розвитку відносин з Росією».

Щодо відповіді РФ на введені санкції США, то Пєсков заявив, що Москва буде дотримуватися принципу взаємності.

"Будуть вживатися ті заходи, які найкращим чином відповідають інтересам Росії. Оскільки США часто вдаються до таких односторонніх обмежень, що можна збитися з ніг, якщо намагатися реагувати на кожен такий недружній прояв", - сказав він.

Нагадаємо, що США ввели санкції проти 33 громадян Росії, пов'язаних зі сферами оборони і розвідки. Зокрема обмежувальні заходи стосуються логістичної компанії Міністерства оборони "Оборонлогістіка" і авіаційного заводу в Комсомольську-на-Амурі.

ВідеоСША запровадили персональні санкції проти росіян, пов'язаних із військовою галуззю та розвідкою

У переліку зокрема компанія "Вагнер", бійці якої воюють на Сході України та Сирії. Друг Путіна, ресторатор Євген Пригожин, якого вважають головним спонсором цього угруповання. А ще - фірма, офіційна назва якої "Агентство інтернет-досліджень", а неофіційна - "Фабрика тролів". 

США запровадили персональні санкції проти росіян, пов'язаних із військовою галуззю та розвідкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції