У Кремлі обмірковують, як відповісти на блокування російських сайтів в Україні

Речник Путіна раптом згадав про права людей 

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про "принцип взаємності", коментуючи запровадження нових антиросійських санкцій проти російських сайтів та соцмереж.

"Ми дуже уважно відстежуємо ситуацію і, звичайно, не забуваємо про принцип взаємності", - заявив речник Володимира Путіна, відповідаючи на питання, які заходи Москва може прийняти в зв'язку з новими санкціями.

Пєсков додав, що поки не готовий говорити, які контрзаходи ухвалять у РФ.

"В Україні не так багато якихось потужних інформаційних ресурсів, що користуються в російськомовному просторі популярністю", - наводить ТАСС його цитату.

Згадав Пєсков і про порушення прав людей.

"Напевно, черговий крок в ланцюзі багатьох кроків, які порушують права людей в Україні на отримання інформації, яка цікава населенню України", - підсумував він.  

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко своїм указом вів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року про запровадження санкцій щодо низки російських компаній. За рішенням на три роки мають заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів.  

 

Залиште свій коментар