Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі поки не визначились, чи визнавати вибори в Україні

За українською президентською кампанією в країні-агресорі пильно стежили.

Впродовж всієї президентської кампанії в Україні Росія пильно стежила за її перебігом, і найбільшу увагу за цей час привернули до себе дебати, які транслювали три російських телеканали, йдеться у ТСН.

Нині, в день голосування, в Росії лунають численні заяви, що було багато порушень виборчого законодавства. Зокрема багато говорять про те, що не пустили російських спостерігачів.

В цілому прослідковується дві лінії заяв у Росії: перша – хто б не переміг, краще Україні не стане. Зокрема політик Володимир Жириновський кричав, що Україна розвалиться та приєднається до Росії. Друга лінія - заяви виконавчої влади, які набагато стриманіші. В Кремлі зазначили, що рішення щодо визнання чи невизнання виборів озвучать після завершення підрахунку.

ВідеоЛавров повідомив, чого Кремль очікує від новообраного президента

Лавров заявив, що Кремль очікує від новообраного президента договороздатності, поваги до тих, хто говорить російською та прямих переговорів з бойовиками.

Лавров повідомив, чого Кремль очікує від новообраного президента

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що чекає в Україні приходу до влади "партії миру". А очільник МЗС Сергій Лавров у своїй заяві говорив до Зеленського як до переможця – вимагав більшої поступливості, захисту російськомовного населення і прямого діалогу з бойовиками ОРДЛО. І наголосив, що Росія не збирається вибачатись перед Україною за все скоєне.

"Громадяни України проголосували за зміни, і тепер черга нового керівництва країни зрозуміти і реалізувати надії своїх виборців. Населення України висловилося за зміни як у зовнішній, так і у внутрішній політиці", - так говорили у російському МЗС.

Кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк

ВідеоРеакція влади РФ на дебати та вибори в Україні

Три телеканали РФ транслювали дебати в України, а наразі на телебаченні лунають заяви про правопорушення. У Кремлі заявив, що рішення про визнання чи невизнання виборів оголосять після оголошення результатів перегонів.

Реакція влади РФ на дебати та вибори в Україні

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції