У Кремлі розгнівані новими антиросійськими санкціями США та пообіцяли жорстку відповідь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Вашингтоні продовжують підготовку до зустрічі Путіна з Трампом.

У прес-службі Міністерства закордонних справ Російської Федерації бурхливо відреагували на нові санкції, які ввели США проти росіян та компаній. У Кремлі нарікають, що у Сполучених Штатах, мовляв, згортається демократія. Нагадали про видворення своїх дипломатів з країни.

У МЗС РФ запевняють, що санкції, яких за останні роки США вже ввели близько 50, не дають бажаного ефекту.

"Не дочекавшись належного ефекту від попередніх санкцій, вашингтонські політики дійшли до такої безглуздості, що намагаються вдарити по наших компаніях, які давно підтримують ділові зв'язки з США, від яких там залежать тисячі робочих місць. Інакше кажучи, б'ють і по простих американцях, власних виборцях, руйнують економічну співпрацю собі в збиток", - ідеться в заяві російського зовнішньополітичного відомства.

У Москві переконують, що "американська демократія явно деградує. Залишається лише бажання будь-якими засобами забезпечити глобальну гегемонію США, в тому числі через пресинг країн, які проводять незалежну лінію на відміну від натовських союзників Вашингтона, говорять своїм голосом".

ВідеоВашингтон оголосив нові санкції проти можновладців РФ

США запроваджують нові санкції проти Москви. Під них потрапили 24 російських багатії та можновладці з так званого "кремлівського списку". А також 14 підконтрольних їм компаній. Фігурантів переліку Вашингтон підозрює у втручанні у вибори президента США. Напередодні, новину про можливі санкції прокоментував прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, заявивши, що у Росії вже давно немає олігархів.

Вашингтон оголосив нові санкції проти можновладців РФ

"Як не раз відзначали, ніякі заходи тиску не звернуть Росію з обраного курсу. Вони лише демонструють нездатність США домогтися поставленої мети і консолідують російське суспільство. Зрозуміло, не залишимо нинішній і будь-який новий антиросійський випад без жорсткої відповіді. Однак, перш за все, хотіли б порадити Вашингтону швидше позбутися ілюзій, що з нами можна розмовляти мовою санкцій", - заявили в МЗС Росії.

Тим часом у білому домі заявили, що нові антиросійські санкції не вплинуть на підготовку майбутньої зустрічі у США президентів Дональда Трампа та Володимира Путіна. Про це запевнила прес-секретаря Білого дому Сара Сандерс, пише Reuters.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи усіх фізичних та юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції