У Кремлі порадили чиновникам повернути до РФ дітей, які вчаться за кордоном  – ЗМІ

Золоту молодь радять перевести у російські виші ще до завершення навчання.

Російським чиновникам і депутатам до вищого рівня рекомендували повернути до РФ своїх дітей, які вчаться за кордоном.

Про це повідомляє Znak.com із посиланням на п'ятьох співрозмовників, яких зачепило прохання з Адміністрації президента РФ.

До Росії радять повернути батьків чиновників і політиків, які живуть за кордоном, але не втратили російського громадянства. Натомість дітей російської політичної еліти кваплять переводитися до вишів у РФ, не очікуючи на завершення навчання.

За даними журналістів, рекомендація стосується всіх -  від співробітників самої адміністрації, а також адміністрацій регіонів, до депутатів всіх рівнів.

Один зі співробітників розповів виданню, що тим, хто не буде квапитися із виконанням рекомендації, нагадають про випадки, коли перебування найближчих родичів ставало фактором, який ускладнює подальшу кар'єру в державному секторі. Одне з джерел журналістів стверджує, що за останні місяці йому стало відомо про декілька таких випадків.

"У такій ситуації пропонується час на вирішення питання, проте в разі відмови його вирішувати, прийому на роботу, на який розраховував здобувач місця на держслужбі, не відбувається", - наголосив співрозмовник.

У тексті йдеться, що здобув освіту за кордоном та   залишився жити син сенаторки Олени Мізуліної. Далеко від РФ вчиться і син екс-уповноваженого з прав дитини Павла Астахова, чия друга дитина народилася у французьких Каннах. Як говорить один зі співрозмовників Znak.сom, близький до адміністрації президента, така "євроорієнтація" сім'ї Астахова поряд з численними скандалами зіграла свою роль під час прийняття рішення про його відставку. Виросла за межами РФ і дочка міністра закордонних справ Сергія Лаврова Катерина, а також інші. 

Раніше Міністерство закордонних справ РФ опублікувало рекомендацію для росіян, які мешкають за кордоном, із закликом обмежити відвідування масових заходів 30 вересня.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: