У Кремлі позитивно оцінили досягнуті домовленості у Мінську та прокоментували пропозицію обміну "всіх на всіх"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там зазначили, що у списках полонених є певні розбіжності.

У Кремлі вважають позитивними досягнуті нещодавно домовленості у Мінську та розраховують, що вони будуть реалізовані.

Про це журналістам 18 липня повідомив прессекретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передає "РИА Новости".

"Ми дійсно високо оцінюємо ті результати, які вчора були досягнуті в Мінську. Це дуже важливо. Ми сподіваємося, що ця домовленість буде підкріплена конкретними діями із невідновлення вогню і щодо забезпечення всеосяжного припинення вогню. Це дуже важливо. І в цьому випадку головне те, що два президенти (РФ і України) під час телефонної розмови підтвердили наміри шукати шляхи для діалогу у вирішенні проблемних і гострих питань", - заявив він.

За словами Пєскова, у Кремлі також готові до обміну полоненими за формулою "всіх на всіх", однак є певні розбіжності.

"Дійсно, в ході телефонної розмови згадувалася ідеальна формула "всіх на всіх" і говорилося, що в підсумку саме до цієї формули і було б бажано прийти. Але при цьому робилася обмовка, що розуміння слова "всіх" у російського та українського боку різне в деяких аспектах. Тому експерти мають зблизити це розуміння. І тоді реалізація стане більш вірогідною", - зазначив він.

Водночас, Пєсков відмовився відповідати на запитання журналістів стосовно конкретних осіб у цих списках.

Нагадаємо, на засіданні ТКГ у Мінську 17 липня сторони домовились про оголошення перемир’я на Донбасі від 00:01 21 липня. Окрім цього, було також розпочато процес обміну полоненими з "Л/ДНР" у форматі 208 на 69. Цей обмін планують провести протягом місяця після узгодження всіх юридичних аспектів.

Відео Мінські перемовини завершилися оголошенням чергового перемир'я

Чергове перемир'я і жодних новин про полонених - з такими результатами завершилася зустріч тристоронньої контактної групи у Мінську. За словами спецпредставника голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка, безстрокове перемир'я набуде чинності з опівночі 21 липня. Щодо обміну полоненими - спецпредставник ОБСЄ лише зазначив, що це питання гуманітарна підгрупа обговорювала.

Мінські перемовини завершилися оголошенням чергового перемир'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції