У Кремлі прокоментували бажання Назарбаєва організувати особисту зустріч Зеленського і Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пєсков розповів, що Путін думає про пропозицію Назарбаєва.

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін вважає, що зустріч із українським президентом Володимиром Зеленським має бути добре підготовлена. Про це він заявив журналістам.

"Путін є прихильником реанімації цих відносин, їх повернення в нормальне русло. Але разом з тим це неможливо зробити без взаємності з боку Києва. Безумовно, Путін сам говорив, що ніколи не відмовляється від подібних зустрічей, від цієї теж, але вважає, що зустріч заради зустрічі принесе мало користі", - заявив представник президента РФ.

Пєсков додав, що ця зустріч повинна бути добре підготовлена, тож Москва концентрується на підготовці до процесів "нормандського формату". Він уточнив, що для цього повинні бути виконані всі зобов'язання, які сторони взяли на себе в межах мінських угод.

Нагадаємо, раніше експрезидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував організувати зустріч українського президента Володимира Зеленського з главою РФ Володимиром Путіним. На його думку, її можна провести у Казахстані.

Відео Меркель зателефонувала Путіну, щоб обговорити підготовку "нормандської зустрічі"

Звіти про розмову німецької канцлерки і російського президента оприлюднили на офіційних сайтах обидвох, але подробиць - обмаль. Відомо лише, що ініціювала спілкування Меркель. Ішлося про підготовку до саміту за участі України, Франції, Німеччини та Росії, але дату його сторони не назвали.  

Меркель зателефонувала Путіну, щоб обговорити підготовку "нормандської зустрічі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції