У Кремлі прокоментували інформацію про складання США плану з постачання Україні летальної зброї

Москва закликала "уникати провокацій в процесі вирішення української кризи".

У Кремлі прокоментували інформацію, яка зявилася у ЗМІ, про те, що об'єднаний комітет керівництва штабів Збройних сил США розпочав планування постачання летальної зброї оборонного характеру до України.

Про це повідомляє "Лента.Ру".

За словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, цю інформацію поки можна розцінювати лише як гіпотетичні міркування.

"Ми вважаємо, що всі сторони, особливо ті країни, які претендують на роль у врегулюванні, повинні уникати будь-яких дій, які можуть спровокувати зростання напруженості в і так непростому регіоні", - сказав він.

Нагадаємо, об'єднаний комітет керівництва штабів Збройних сил США розпочав планування постачання летальної зброї оборонного характеру до України. Про це пише USA Today. Летальне озброєння може бути надане для протистояння військовій загрозі Україні і Європі з боку Росії. 

У Міноборони США заявили про готовність надати летальну зброю Україні.  У Міністерстві оборони США підтримують ідею надання летальної зброї Україні і активно займаються цим питанням. Про це сказав генерал військово-повітряних сил США Пол Селва перед Комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених затвердженню його на посаду заступника голови Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США, передає Голос Америки. 

ВідеоСША може надати Україні летальну зброю

Залиште свій коментар