З боку Росії можливо все. Україна і РФ обмінюються шпильками щодо ракетних навчань над Кримом

За словами Дмитра Пєскова, він вперше чує про "погрози Україні".

У Кремлі не знайшли відповіді, чи має намір Росія завдавати удару по пускових установках в Україні у разі проведення Києвом ракетних стрільб.

Про це повідомляє власний кореспондент УНІАН у Росії, коментуючи слова прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

Коментуючи сьогоднішні повідомлення ЗМІ про те, що Росія збиватиме українські ракети біля окупованого Криму і завдасть удару по пускових установках на території України, якщо такі запуски відбудуться, і чи давав президент Росії відповідні вказівки російським військовим, Пєсков сказав: "Не можу відповісти на ваше запитання, чесно кажучи, вперше про це чую, треба уточнити".

Відповідаючи на друге запитання агентства, чи допускає Кремль удар по Україні, він сказав: "У Кремлі не хотіли б допускати будь-яких дій України у порушення міжнародного права і які могли б спричинити створення небезпечних умов для міжнародних перельотів над територією Росії або прилеглими районами".

Нагадаємо, 1-2 грудня на півдні України заплановані науково-дослідні навчання Повітряних сил Збройних сил України, під час яких будуть проведені повітряні стрільби.

Ці стрільби відбуватимуться винятково у повітряному просторі України, над відкритим морем і здійснюватимуться у суворій відповідності до норм міжнародного права.

30 листопада, у ЗМІ з'явилася інформація, що Росія погрожує Києву ракетним ударом у разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-українського кордону з окупованим Кримом.

Своєю чергою, заступник міністра оборони України, керівник апарату Міноборони генерал-полковник Олександр Дублян заявив, що від Росії можна очікувати будь-що.

"Те, що ми мали з Кримом у 2014 році, те, що ми маємо з війною з Росією, - зі сторони Росії усе можливе, виходячи з їхніх дій за ці роки. Від них можна очікувати багато чого поганого і негативного, і не тільки по відношенню до України", – наголосив він.

За його словами, Україна не порушить жодної норми міжнародного права, здійснивши заплановані на 1-2 грудня ракетні стрільби у рамках військових навчань на півдні держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: