У Кремлі прокоментували небажання бачити в Давосі російських "санкційних" олігархів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Пєскова, це передусім зашкодить самому форуму.

Рішення організаторів економічного форуму в Давосі не запрошувати власника групи "Ренова" Віктора Вексельберга, главу ВТБ Андрія Костіна і співвласника Rusal Олега Дерипаску, проти яких США ввели санкції, ймовірніше зашкодить самому форуму, ніж російським олігархам.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє РБК.

"Дерипаска, Костін і Вексельберг стали тими, ким вони стали, не завдяки Давоському форуму, а Давоський форум став форумом завдяки таким бізнесменам. Форум рубає свої основи", - наголосив він.

За словами Пєскова, офіційна позиція Кремля з цього питання "навряд чи буде сформована", водночас він запевнив, що відсутність російських олігархів у Давосі не стане великою проблемою.

"У Москві проводяться форуми, частину з них організовують підприємці, згадані вами, всі зацікавлені завжди мають можливість приїхати до нас в Росію", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше газета Financial Times, посилаючись на власні джерела, повідомила, що трьох російських бізнесменів, які перебувають під санкціями США, вважають небажаними на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції