Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі "скасували" обіцяний було Путіним референдум щодо змін у конституцію РФ

Пєсков запевнив, що президента неправильно зрозуміли.

Запропоновані президентом Росії Володимиром Путіним зміни до конституції його країни не будуть виноситися на референдум. Про це заявив речник глави РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Радіо Свобода.

Так представник президента уточнив слова Путіна про те, що перерозподіл повноважень між органами влади РФ має ствердити всенародне голосування. За словами Пєскова, господар Кремля мав на увазі голосування в парламенті, а його терміни та порядок будуть встановлені окремим указом.

"Оскільки президент говорив про субстанції, які не стосуються основоположних статей конституції, то в даному випадку не може йтися про референдум і фактично навіть не мається на увазі будь-яке ухвалення шляхом голосування. Але у зв’язку з тим, що це є досить серйозною реформою, президент вважав за доцільне і необхідне для себе таким чином порадитися з громадянами. Тому йдеться саме про голосування", – пояснив речник глави РФ.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, після чого прем’єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом подав у відставку, яку глава Кремля оперативно прийняв. Він також висловив бажання призначити вже колишнього прем’єра заступником секретаря російського Радбезу.

Відео 20 років спільної праці: чому Путін відправив Медведєва у відставку

Курс на довічне президентство й відставка російського уряду в повному складі. Тільки-но Путін оголосив про бажання змінити конституцію, неочікувано   разом із усіма міністрами склали повноваження. Йдеться про розпад багаторічного тандему? Чи Путін вже має нову посаду для партнера? Детальніше – у сюжеті.  

20 років спільної праці: чому Путін відправив Медведєва у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції