Кремль не захотів прямих переговорів із Порошенком

Москва вкотре заявила, що не є учасником конфлікту на Сході України.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков сумнівається в необхідності прямих переговорів України і Росії стосовно ситуації на Донбасі.

Про це повідомляє "УНІАН".

"Дивлячись про що говорити по Донбасу. Тут потрібно розуміти предмет переговорів. Якщо вести мову про реалізацію Мінських домовленостей, то ця реалізація повинна забезпечуватися Донбасом і Києвом. Потрібно чітко диференціювати предмет (переговорів) - Москва не є учасником цього конфлікту ", - упевнений Пєсков.

На його думку, в тексті Мінських домовленостей "навряд чи ви знайдете пункт, який містить зобов'язання Москви щодо реалізації тих чи інших положень".

Пєсков переконаний, що Москва є поряд з Німеччиною і Францією "гарантом" цих домовленостей.

Раніше перший президент України Леонід Кравчук запропонував розпочати двосторонні переговори з Росією щодо врегулювання ситуації на Донбасі. За його словами, за стіл переговорів Путіну і Порошенку слід сісти без посередників.

Нагадаємо, нещодавно Меркель та Олланд змінили формат зустрічі з Путіним стосовно ситуації в Україні. Замість тристоронньої зустрічі глав РФ, ФРН і Франції на полях G20 у Пекіні стосовно ситуації в Україні відбудуться дві окремі зустрічі.

Путін приїхав до окупованого Криму з новими заявами щодо України

Хазяїн Кремля на окупованому півострові очолив засідання своєї ради безпеки і вкотре звинуватив Україну у спробі загострити ситуацію. Сама Росія проводить в анексованому Криму військові навчання, в яких задіяні наземні та морські підрозділи. За словами заступника російського міністра оборони Дмитра Булгакова, таким чином відпрацьовують механізми забезпечення своїх військ на морських і сухопутних полігонах. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: