У Кремлі відреагували на наміри Синоду розглянути питання автокефалії Української церкви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пєсков переконує, що надання автокефалії призведе до "глибокого розколу світового православ'я".

Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що Кремль проти надання Українській церкві автокефалії  та підтримує позицію Російської православної церкви.

Про це він повідомив, відповідаючи на питання про можливість прийняття Синодом Константинопольського патріархату рішення про автокефалію української церкви.

Пєсков заявив, що це призведе до "глибокого розколу".

"Ви знаєте позицію Російської православної церкви щодо цього питання, і, безумовно, ми б не хотіли, аби здійснювалися якісь кроки, які ведуть до глибокого розколу у світі православ`я", - сказав прес-секретар.

Нагадаємо, 9 жовтня у Стамбулі розпочався Синод Вселенського патріархату, основним питанням якого стане надання українській церкві автокефалії

За словами владики Даниїла, архієпископа Памфілійського, екзарха Константинополя в Україні, церкви в Україні вже готові до об’єднання та співпраці. Натомість член священного синоду Вселенського патріархату митрополит Австрії і екзарх Угорщини Арсеніос ухилився від відповіді про можливість надання Томосу вже на цьому синоді. У разі, якщо архієреї не дійдуть згоди, українське питання можуть перенести на наступне засідання Синоду, що відбудеться у листопаді.

ВідеоУкраїнське питання. У Стамбулі оголосять результати засідання Священного Синоду

Результати засідання опублікують сьогодні протягом дня. Впродовж семи годин учасники синоду дискутували щодо українського питання. В Стамбулі вже заслухали звіт церковників, які місяць працювали в Україні.

Українське питання. У Стамбулі оголосять результати засідання Священного Синоду

Залиште свій коментар

Вибір редакції