Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі відреагували на заяву Лукашенка, який назвав сторонами війни на Донбасі Україну та Росію

Попри думку найближчих союзників, Росія все ще дотримується іншої позиції.

У Кремлі заявили, що не згодні з твердженням президента Білорусі Олександра Лукашенка, який назвав війну на Донбасі конфліктом Росії й України.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

Водночас він заявив, що у Кремлі такої заяви Лукашенка не бачили.

"Тут можна лише не погодитися з цією тезою, тому що конфлікт на Донбасі є внутрішньоукраїнських конфліктом і Росія аж ніяк не була, не є і не буде стороною цього конфлікту", - наполягає Пєсков.

На запитання, чому навіть найближчі союзники РФ дотримуються іншої думки і як знайти однаковий підхід у цьому питанні, він сказав: "Тут потрібно не підхід шукати". "Неважливо, хто ким кого вважає, тут важливо, хто готовий виконувати взяті на себе зобов'язання, а хто не готовий. А головне, важливо допомогти Україні впоратися з цією життєво важливою для неї проблемою - проблемою південного сходу, допомогти Україні вирішити цю проблему", - сказав речник Путіна.

Раніше Лукашенко заявив, що бойові дії на Донбасі, що тривають від 2014 року, є конфліктом між Росією і Україною. "І не треба після мене говорити, що це не конфлікт Росії та України. Так, не треба ігнорувати керівників "ЛНР" і "ДНР" - невизнаних. Так, невизнаних, але вони є, їх теж уникати не можна. Це питання домовленостей. Головне, щоб головні сторони (Україна і РФ) вв’язалися в розгляд цього конфлікту й ухвалювали рішення", - сказав він.

Відео Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили - поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції