У Кремлі відреагували на заяву Медведчука про готовність Путіна укласти з Зеленським угоду щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами речника Путіна, врегулювати ситуацію на сході України можна лише на основі Мінських домовленостей.

Новому президенту України потрібно налагоджувати відносини з Росією в інтересах двох країн.

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

"Жодні угоди з Путіними або з Москвою не потрібні. Потрібно вибудовувати нормальні, добрі, взаємовигідні відносини на основі взаємної довіри і відносини співпраці і взаємодії, які в інтересах і росіян, і українців, які живуть і в Росії, і в Україні", - наголосив він.

За словами Пєскова, врегулювання ситуації на Донбасі можливе винятково на основі Мінських домовленостей.

"У цьому випадку необхідно виконати певну кількість дій, які в домовленостях вказані і наведені в тій послідовності, в якій вони наведені, і під якими стоять підписи відомих глав держав", - додав речник Путіна.

Водночас коментувати решту заяв Медведчука Пєсков відмовився, нагадавши, що не працює його прес-секретарем, "хоч його дуже поважаю".

"Завжди хочеться сподіватися на краще. Звичайно, хочеться сподіватися на те, що та людина, яка буде обрана президентом України, не належатиме до "партії війни", що ця людина буде повністю виключати будь-які силові методи врегулювання ситуації на Донбасі, і хочеться сподіватися, що ця людина по-іншому подивиться на перспективи взаємин Росії і України", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше кум Путіна, глава політради "Опозиційної платформи - За Життя" Віктор Медведчук заявив, що президент Росії готовий запропонувати Володимиру Зеленському угоду щодо вирішення конфлікту на Донбасі у разі його обрання президентом України.

За словами Медведчука, у разі укладання такої угоди Зеленський зможе повернути Донбас упродовж кількох місяців, а також отримати дешевий газ та великі інвестиції з Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції