У Кремлі визнали, що Умаров живий

Спецпредставник президента РФ зазначив, що Національний антитерористичний комітет володіє повною і детальною інформацією щодо бойовиків та їх таборів на Північному Кавказі.

Лідер чеченських сепаратистів Доку Умаров, за непрямими даними, швидше живий, заявив в інтерв'ю російському телеканалу спеціальний представник президента Росії з питань міжнародного співробітництва в боротьбі з тероризмом та організованою злочинністю Анатолій Сафонов.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи знищений Умаров, Сафонов відповів: "На жаль, офіційних підтверджень досі немає ... Наскільки я знаю, не закінчилися і всі необхідні медичні експертизи, та інші процедури, але за непрямими даними, все-таки радше живий".

Спецпредставник президента зазначив, що Національний антитерористичний комітет володіє повною і детальною інформацією щодо бойовиків та їх таборів на Північному Кавказі.

"Ці дані є, і є загальне розуміння того, що відбувається. Про деякі республіки (Північного Кавказу – ред.), я можу сказати, мова йде про десятки (бойовиків – ред.), про найбільш великі - мова йде про декілька сотень людей", - зазначив Сафонов.

Як відомо, масштабна операція проти групи бойовиків була проведена 28 березня в Сунженському району Інгушетії. За офіційними даними, було вбито 17 осіб. Після цього джерело в правоохоронних органах Інгушетії розповіло ЗМІ, що серед убитих міг вибути Доку Умаров.

Сепаратисти у свою чергу заявляли, що Умаров живий. Генетична експертиза не підтвердила смерть лідера бойовиків.

Читайте також:

Кадиров: Хороший Умаров - мертвий Умаров, не доведено, що ця "крисоматка" вижила

В Інгушетії вбито дружину Умарова та співучасника теракту в "Домодєдово"

Розкрито деталі знищення банди Умарова: поранених добивали мінометники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: