Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі закликали не чекати якихось результатів від зустрічі Суркова і Волкера

Пєсков назвав зустріч "звичайним звірянням годинників".

У Кремлі не очікують результатів від зустрічі помічника президента РФ Владислава Суркова і спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера.

Про це заявив речник російського президента Дмитро Пєсков, передає "Інтерфакс".

"Очікувати якихось результатів від цієї зустрічі навряд чи доводиться, навряд чи можливо, та й не слід, напевно. Це "звіряння годинників", робочий процес", - сказав він журналістам, відповідаючи на питання, що чекають в Кремлі від цього заходу.

"Інтерфакс" з посиланням на джерело, знайоме з ходом переговорів, повідомило, що Сурков і Волкер обговорювали закон щодо реінтеграції Донбасу, прийнятий Верховною Радою України. За словами співрозмовника російського інформагентства, сторони не прийшли до єдиної думки з приводу закону.

ВідеоПорошенко зі спецпредставником США Куртом Волкером обговорили введення миротворців

Миротворці на Донбасі - про це напередодні йшлося на зустрічі президента Порошенка зі спецпредставником США Куртом Волкером. До Києва він прилетів напередодні запланованої зустрічі з помічником президента Росії Сурковим. Під час перемовин пріоритетом визнали стале припинення вогню, виведення з України російських окупаційних військ.

Порошенко зі спецпредставником США Куртом Волкером обговорили введення миротворців

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявляв про плани обговорити з помічником президента Росії Владиславом Сурковим відведення підконтрольних Росії сил на Донбасі і звільнення заручників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції