Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі запевнили, що Назарбаєв не радився з Путіним щодо кандидатури свого наступника

Незабаром Касим-Жомарт Токаєв планує відвідати Росію.

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв не радився з російським колегою Володимиром Путіним щодо кандидатури наступника, яким став Касим-Жомарт Токаєв.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

"Ні, Нурсултан (Назарбаєв) не радився, і, безумовно, про це не могло бути й мови. Але, зрозуміло, він вважав за можливе і необхідне поінформувати президента Росії про те, що стало, скажімо так, надбанням громадськості буквально через кілька годин після розмови", - розповів він.

На думку Пєскова, розмова Путіна та Назарбаєва є "даниною особливим союзницьким і дружнім відносинам наших двох країн".

"А також особливим особистим взаєминам Назарбаєва і Путіна", - додав прес-секретар президента РФ.

ВідеоЩо означатиме відставка Нурсултана Назарбаєва для казахів

Лідер Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив, що подає у відставку. Незмінний лідер керував Казахстаном рекордні для пострадянських республік майже 30 років. Що означатиме його відставка для казахів, для України і для українців, які живуть у Казахстані - у сюжеті ТСН.  

Що означатиме відставка Нурсултана Назарбаєва для казахів

Водночас у прес-службі Кремля повідомили, що сьогодні, 21 березня, відбулася телефонна розмова Путіна з Назарбаєвим і тимчасовим виконувачем обов’язків президента Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим. Зокрема, під час розмови було домовлено про тісну взаємодію в інтересах подальшого поглиблення партнерських російсько-казахстанських зв`язків і організації найближчим часом візиту Токаєва до РФ.

Нагадаємо, Нурсултан Назарбаєв незмінно очолював Казахстан від 1990 року. 19 березня він оголосив про свою відставку, після неї він збирається очолити Раду безпеки Казахстану, яку за рішення парламенту він може очолювати довічно. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції