У Кремлі заявили, що "багаторічний досвід і талант" Суркова допоможуть йому знайти роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Путіна привідкрили завісу над звільненням одіозного "куратора" ЛДНР.

Колишній помічник президента РФ Владислав Сурков знайде нову роботу завдяки своїм "багаторічному досвіду і таланту", проте нині невідомо, чи будуть це державні структури.

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, пишуть "Ведомости".

"[Путін і Сурков] зустрічалися, він був звільнений з посади за власним бажанням. Жодних сумнівів немає, що багаторічний досвід і талант, без перебільшення талант, Суркова знайдуть своє застосування", - сказав він.

За словами Пєскова, досвід Суркова може бути задіяний у різних сферах, "не тільки на українському напрямку".

Водночас речник російського президента не зміг відповісти, чи буде Сурков працювати в держструктурах.

Окремо Пєсков зазначив, що куратором невизнаних республік на Донбасі, а також загалом займатися відносинами із Україною, ймовірно, буде новий помічник президента Дмитро Козак.

"Але тут я поспішаю наголосити, що, як і раніше, акту про зміну розподілу обов'язків в адміністрації президента ми не бачили, він ще буде підписаний", - додав він.

Плейлист 19 відео Тристороння контактна група — Мінські угоди

Для мирного врегулювання ситуації на сході України сформована уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії. Мінські перемовини проводились з метою полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України. Головне про узгодження і порушення Мінських угод.

Тристороння контактна група — Мінські угоди

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади помічника президента. Про його звільнення стало відомо ще 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "ЛДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ, спецлужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

24 січня на нову посаду заступника голови адміністрації президента був призначений Дмитро Козак, який, імовірно, опікуватиметься всіма питаннями, що стосуються пострадянського простору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції