У Кремлі заявили, що "формула Штайнмаєра" має бути підписана без жодних умов

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Пєскова, була досягнута попередня домовленість.

У Кремлі заявили, що між Україною, Росією, Німеччиною та Францією була попередня домовленість щодо підписання "формули Штайнмаєра" без жодних умов.

Про це повідомив речник президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє УНІАН.

"Ми знаємо, що "формула Штайнмаєра" не була чимось обумовлена. Відповідно, висунення умов - це нова позиція (України) для всіх країн, які раніше декларували свою згоду з цією формулою", - заявив він.

Водночас, Пєсков не відповів, як це вплине на майбутню зустріч у "нормандському форматі" і зазначив, що вона має бути "результативною".

"Для того, щоб вона була результативною, спочатку потрібно провести ревізію і підтвердити ті домовленості, які раніше ухвалювалися. Всі погодилися з "формулою Штайнмаєра", і будь-яких умов при цьому паралельно не висувалося, вона не була обумовлена чимось. Безумовно, роботу треба продовжувати, але наскільки робота може тривати в умовах мінливих позицій, ми наразі не можемо сказати. В умовах постійно мінливих або епізодично мінливих. У будь-якому випадку, це не сприяє швидкому просуванню", - пояснив він.

Нагадаємо, російська сторона в ТКГ повідомила, що на засіданні 18 вересня українські представники відмовились підписати "формулу Штайнмаєра". Водночас, Україна зазначила, що не має принципових заперечень по суті "формули Штайнмаєра" щодо місцевих виборів, однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання низки пунктів, серед яких повне припинення вогню, забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України, виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки та інше.

Відео Тристороння контактна група не змогла досягти прогресу у Мінську

На ній обговорювали ремонт мосту в Станиці Луганській, розведення військ у Золотому та Петрівському, а також обмін військовополоненими. Однак остаточних домовленостей так і не досягнули. В ОБСЄ звернули увагу на збільшення кількості обстрілів і вкотре нагадали на важливості дотримання перемир’я.  

Тристороння контактна група не змогла досягти прогресу у Мінську

Залиште свій коментар

Вибір редакції