Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму анонсували рок-концерт з екс-вокалістом Deep Purple, не отримавши його згоди

Концертний директор Джо Лінн Тернера погрожує організаторам судовим позовом.

Окупаційна влада Криму анонсувала участь низки відомих артистів у місцевому фестивалі, навіть не спитавши їхньої згоди.

На 11-12 червня на півострові до Дня Росії запланований військово-історичний фестиваль "Хроніки Криму", організаторами якого є Міноброни РФ та "міністерство культури Криму".

Так звана "міністр культури" Аріна Новосельська анонсувала на ньому виступ популярних російських і зарубіжних рок-музикантів. Зокрема, йдеться про гурти "Парк Горького", "Звери", "Город 312", "Ария", "Алиса" та інших виконавців.

"Все це закінчиться видовищним піротехнічним шоу. Підтвердження участі в цій масштабній події дали вже Джо Лінн Тернер з США, рок-музиканти з Фінляндії і Німеччини", - цитує чиновницю "РИА Крым".

Однак видання Cultprostir з'ясувало, що оголошені виступи не підкріплені контрактами, а з деякими артистами організатори фестивалю навіть не вступали в переговори.

"Інформація про виступ гурту "Звірі" в Криму не відповідає дійсності. 11 червня група виступає в іншому місті, переговори про участь у заході, про який йдеться, навіть не велися, ніхто до нас не звертався", - заявила концертний директор російського гурту Лєра Агапова.

Крім того, з подивом про виступ на кримському фестивалі екс-вокаліста легендарних рок-груп Deep Purple і Rainbow Джо Лінн Тернера дізналася його концертний директор Майя Козирєва.

"Інформація про виступ в Криму є неправдивою, й організатори не мали права включати ім'я Джо Лінн Тернера в анонс фестивалю. Я вже зв'язалася з ними, і нехай вони знають, що якщо ця жахлива помилка повністю не буде виправлена найближчим часом, вони будуть мати проблеми і можливі позови за незаконне використання імені артиста", - попередила вона російських організаторів.

Нагадаємо, раніше від виступів в окупованому Криму відмовилися французький актор П'єр Рішар та італійський тенор Алессандро Сафіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції