У Криму опізнані 12 загиблих унаслідок стрілянини в Керчі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чиновник уточнив, що нині в морзі Керчі знаходяться 16 загиблих.

Родичі упізнали 12 загиблих у результаті стрілянини в керченській коледжі, повідомив журналістам у четвер так званий «заступник голови міської адміністрації» Ділявер Мельгазієв. За його словами, "все упізнані - діти».

Про це пише російський "Інтерфакс".

Чиновник уточнив, що нині в морзі Керчі знаходяться 16 загиблих.

Родичам, які знаходиться біля міського моргу, допомогу надають психологи.

ВідеоАдміністрація президента усю відповідальність за теракт у Керчі поклала на окупантів

Петро Порошенко висловив співчуття родичам українців, убитих у Керчі, а в Адміністрації президента наголосили - в Криму до анексії ніколи не було масових убивств, і за все, що відбувається на півострові нині, відповідальна держава-агресорка. Українська прокуратура Криму розслідує стрілянину та вибухи в керченському політехнічному коледжі за статтею "теракт".

Адміністрація президента усю відповідальність за теракт у Керчі поклала на окупантів

Нагадаємо, 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух у політехнічному коледжі. Спочатку повідомлялося про 10 загиблих і понад півсотні постраждалих, пізніше кількість жертв зросла до 19 осіб. Медики виявили в тілах постраждалих металеві вражаючі елементи, якими були начинені вибухові пристрої. У Мережі поширюється інформація, що вибух був не один, а цьому передувала стрілянина.

За даними ЗМІ, підозрюваного в скоєнні теракту в Керчі знайшли застреленим. СК РФ оголосив вибух у Керчі терактом, однак згодом слідчі перекваліфікували справу на статтю " вбивство двох і більше осіб.

В окупованому Криму оголосили режим надзвичайної ситуації. Також на півострові оголосили триденний траур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції