У Кувейті запропонували узаконити секс-рабинь - росіянок, захоплених у Чечні

Політик-телеведуча з Кувейту запропонувала чоловікам заводити наложниць, захоплених під час військових дій в інших країнах. Наприклад, росіянок із Чечні.

Телеведуча з Кувейту Салво аль-Мутаірі
Daily Mail
Салво аль-Мутаірі
Телеведуча та політична активістка з Кувейту Салво аль-Мутаірі, яка раніше балотувалася до парламенту, пропонує прийняти закон, який дозволяє чоловікам купувати для особистого користування секс-рабинь.

В якості живого товару можна використовувати жінок немусульманського віросповідання, захоплених в ході війни в інших країнах, пропонує жінка-політик. Наприклад, для "секс-імпорту" підійдуть росіянки, взяті в полон в Чечні, впевнена телеведуча.

На думку Салво, купивши секс-рабиню, порядні, з високим сексуальним темпераментом кувейтці, не будуть зраджувати дружинам, так як придбання імпортної партнерки рівносильно шлюбу.

"Це краще, ніж коли наші чоловіки вступають в заборонені сексуальні відносини", - заявила телеведуча. Як вона обмовилася, при цьому рабині мають дотримуватися права дітей, і не повинні бути молодше 15 років.

Як запевняє політик, інститут наложниць - цілком нормальне явище і не суперечить законам шаріату, адже, приміром, у знаменитого арабського халіфа з династії Аббасидів Гарун-аль-Рашида, за легендами, було 2 тис. наложниць.

Торкаючись процедури придбання секс-рабинь, Салва аль-Мутаірі внесла пропозицію торгувати дівчатами через спеціальні агентства. На думку політичної активістки, стати наложницею в Кувейті буде благом для бранок, захоплених під час військових дій. В іншому випадку, вони просто загинуть з голоду в ув'язненні.  

"Наприклад, на чеченській війні напевно є російські полонянки - так купіть їх і перепродайте тут, в Кувейті" - закликала аль-Мутаірі.

Заява аль-Мутаірі викликала хвилю обурення як серед її співвітчизників, так і у жителів інших країн Перської затоки. Блогери поцікавилися, чи не була б політик проти, якщо її саму в часи іракської окупації продали в рабство в якості "військового трофею".

Нагадаємо, що в Кувейті говорити про рівноправність жінок з чоловіками і шанобливе ставлення до них не доводиться, у переважній більшості випадків вони повністю залежать від своїх чоловіків.

Представниці слабкої статі отримали право на особисту свободу тільки в 2009 року, коли їм надали можливість одержувати паспорти і виїжджати за кордон без попередньої згоди чоловіків.

Незважаючи на те, що Кувейт відрізняється найвідкритішою політичною системою серед консервативних арабських країн Перської затоки, жінки отримали право голосувати тут лише в 2005 році.

Два роки тому чотири представниці прекрасної статі вперше зайняли місця в парламенті, хоча формально таке право для них діяло до того моменту протягом 10 років.

Читайте також:

У Кувейті жінку, яка спалила гостей на весіллі, засудили до смертної кари

Жінкам Кувейту дозволили отримувати паспорт без згоди чоловіка

Студентам з Кувейту заборонили навчатися в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: