У Латвії був помічений невідомий об'єкт, що рухається і світиться

Вночі у чотирьох різних місцях республіки очевидці спостерігали рухомий світлий об'єкт, схожий на "комету або астероїд".

У Латвії в ніч проти неділі, 23 травня, поступили кілька дзвінків з чотирьох різних місць республіки з інформацією про невідомий об'єкт, що рухається і світиться, повідомили у державній пожежно-рятувальній службі (ДПРС).

Перший дзвінок був отриманий о 2:40 - якийсь чоловік, проїжджаючи по юрмальському шосе в напрямку Риги, бачив у небі яскраве світіння, що рухається у напрямку до Ризької затоки, повідомляють місцеві ЗМІ.

Як розповів один з очевидців Рейніс Петрсонс, близько трьох годин ночі він з попутником їхав на авто по шосе із Юрмали до Риги, і в місці, де на трасі традиційно утворюється зона туману, салон машини наповнило яскраво синє світло.

"Протягом двох-трьох секунд здавалося, що неподалік пролетіла величезна комета або астероїд - навіть не знаю, як це назвати - і це небесне тіло відлетіло у напрямку до Скандинавії. У той момент, коли я побачив комету, у мене обидві ноги втиснулися в педаль гальма, так як астероїд був настільки великий, що я очікував, що буде ударна хвиля чи щось таке. Важко передати, які емоції я пережив у той момент", - сказав Петерсонс.

За його словами, він одразу зателефонував до ДПРС.

Як повідомляється, схожа інформація була отримана ще з трьох різних місць в Латвії - про це свідчить оброблена інформація диспетчерської ДПРС. Про світле рухоме небесне тіло повідомляли жителі населених пунктів Марупе, Томе і Кегумського району.

У ДПРС наразі не має інформації про те, що саме бачили очевидці.

Читайте також:

У Росії встановлять пам'ятник інопланетянам

Кеннеді незадовго до загибелі вимагав в ЦРУ інформацію про НЛО

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

В Україні НЛО люблять відвідувати Крим та Донбас

Залиште свій коментар