У Латвії в кібератаках звинуватили ГРУвців, які намагались "хакнути" ОЗХЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Здебільшого ціллю хакерів були державні органи Латвії.

Бюро з питань захисту Сатверсме (Конституції) Латвії повідомило, що російське ГРУ неодноразово атакувало кіберпростір країни.

Про це повідомляє DELFI з посиланням на заяву латвійської спецслужби.

За даними Бюро, російські хакери вчиняли атаки з розвідувальною метою, зокрема для отримання приватного листування та документів. Зазначається, що здебільшого ціллю хакерів були державні органи Латвії, зокрема оборонного сектору, проте іноді ГРУ атакувало і приватні компанії та медіа.

За інформацією БЗС, хакери використовували метод фішингу — жертві надсилали електронний лист з програмою-шпіоном. Сецслужба висловила впевненість, що за цими атаками стоїть група хакерів ГРУ, яка відповідальна за кібератаки на Всесвітнє антидопінгове агентство й Організацію із заборони хімічної зброї.

Водночас у відомстві наголосили, що жодна іноземна спецслужба не намагалася вплинути на вибори в Латвії.

ВідеоНідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Російських шпигунів заскочили на гарячому. Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї. Саме ця організація довела - Москва труїла мирних жителів сирійського міста Дума бойовим хлором. А екс-розвідника Скрипаля та його доньку - токсином "Новачок". Атакувати організацію четверо росіян намагалися просто біля її будівлі через внутрішню мережу. 

Нідерланди запобігли кібератаці ГРУ на Організацію із заборони хімічної зброї

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції