Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лаврова відреагували на розширення санкцій ЄС проти "депутатів" Держдуми

МЗС РФ вважає санкції "нічим не виправданим колективним покаранням населення Криму".

МЗС Росії відреагувало на введення Євросоюзом санкцій проти "депутатів" Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму.

Про це йдеться у офіційному коментарі міністерства.

"Обмежувальні заходи ЄС щодо жителів Криму і Севастополя сприймаємо як нічим не виправдане колективне покарання населення цього регіону за вільне демократичне волевиявлення. Питання з поверненням півострова до складу Російської Федерації вирішено остаточно, і його жителі абсолютно легітимно обрали своїх представників до російського парламенту", - йдеться у ньому.

У МЗС наголосили, що подібні обмеження проти депутатів Думи "не сприятимуть відновленню нормального діалогу між законодавчими органами Росії і ЄС, який настільки затребуваний на нинішньому непростому етапі російсько-ЄСівських відносин".

Окрім цього, згідно з повідомленням, росія вживе відповідних заходів у відповідь.

Нагадаємо, Європейський союз додав до санкціонного списку депутатів Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму. Про відповідне рішення Ради ЄС повідомляють в Офіційному журналі ЄС, де було опубліковано текст рішення. З огляду на організацію Російською Федерацією виборів до Держдуми у незаконно анексованому Криму і Севастополі Рада вважає, що шість осіб мають бути додані до переліку осіб і компаній, щодо яких діють обмежувальні заходи.

Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо проведення виборів до Держдуми РФ на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Вибори до Держдуми РФ відбулися 18 вересня.  За результатами виборів до Держдуми потрапили ті ж самі чотири партії, що були й раніше. Пропрезидентська партія "Єдина Росія" набрала 37,7% , далі йде "КПРФ" Геннадія Зюганова - 13,93 та "ЛДПР" Володимира Жириновського - 13,11, долає 5% прохідний бар'єр "Справедлива Росія" Сергія Миронова - 6,55%. 

20 вересня, під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів до Держдуми Росії.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції