У Лейпцигу поліція розігнала демонстрацію неонацистів

Представники молодіжної організації Націонал-демократичної партії Німеччини (НДПН) побили міліціонерів, які почали перевіряти документи у демонстрантів.

Поліція Лейпцига розігнала демонстрацію, в якій взяли участь місцеві неонацисти.

Правоохоронці були змушені застосувати силу, оскільки в ході санкціонованого ходи його учасники почали закидати поліцію камінням, пивними пляшками і петардами.

Інцидент стався ще в суботу, 17 жовтня, проте подробиці того, що сталося з'явилися пізніше. Спочатку на вулиці міста вийшло близько 600 представників руху "Молодих націонал-демократів" - молодіжної організації Націонал-демократичної партії Німеччини (НДПН). Однак невдовзі кількість демонстрантів збільшилася майже вдвічі, що викликало побоювання поліції, яка вирішила втрутитися і призупинити хід.

Представники органів правопорядку, що забезпечували безпеку під час маршу неонацистів, попросили у деяких з учасників демонстрації пред'явити документи.

Уповільнення ходи викликало невдоволення демонстрантів, які почали кидати в поліцейських каміння та пляшки. Для розгону демонстрації правоохоронцям довелося застосувати водомети.

В результаті зіткнення з неонацистами постраждали вісім поліцейських. 114 учасників заворушень були арештовані.

Марш неонацистів проходив в тій частині міста, де в основному проживають вихідці з мусульманських країн.

Напередодні демонстрації жителі району отримали підроблені повідомлення, на яких їх від імені міської ради настійно просили позбутися до суботи від сміття у дворах своїх будинків. У фальшивому документі вказувалося, що місцева влада видала нову постанову про те, що за неправильне зберігання органічного і громіздкого сміття з мешканців району буде стягуватися грошова плата.

Одночасно з демонстрацією радикалів у суботу в місті проходила мирна акція протесту під гаслом "Лейпціг проти", організаторами та учасниками якої стали місцеві жителі. Примітно, що в колоні з трьох тисяч чоловік був помічений також і обербургомістр (мер) міста Буркхард Юнг. Він закликав городян виступити проти маршу неонацистів.

За день до маршу неонацистів в одному з районів Лейпцига на вулиці вийшли і представники лівих організацій, які висловили протест проти дозволу демонстрації своїх ідеологічних противників. Анархісти підпалювали сміттєві контейнери і автомобілі. У результаті акції також був спалений автобус, на якому група неонацистів приїхала в Лейпціг з інших міст.

Читайте також:

У Німеччині 10 тис. людей влаштували акцію протесту проти неонацистів

В Угорщині скінхеди і неонацисти розгромили цілий квартал через гей-парад

Скінхеди-вбивці ґвалтували за відмову вступити в їх банду

В Україні побільшало скінхедів та неонацистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: