У лідера Північної Кореї знайшли рак

Стан здоров'я глави КНДР знаходиться в центрі уваги багатьох західних ЗМІ з 2008 року, коли Кім Чен Ір перестав з'являтися на публіці. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Південнокорейським ЗМІ стало відомо захворювання, яким страждає лідер КНДР Кім Чен Ір.

Телеканал YTN, зокрема, повідомив в ефірі новинного випуску, що північнокорейський лідер страждає на рак підшлункової залози. Джерела такої інформації телеканал не навів.

Стан здоров'я глави КНДР знаходиться в центрі уваги багатьох західних ЗМІ з 2008 року, коли Кім Чен Ір перестав з'являтися на публіці. Висловлювалися припущення, що північнокорейський лідер важко хворий або зовсім помер. За інформацією іноземних розвідок, тимчасове зникнення Кім Чен Іра було пов'язано з інсультом. Пхеньян, у свою чергу, інформацію про погіршення самопочуття Кім Че Іра заперечує.

За останнім часом у пресі почастішали повідомлення про появу Кім Чен Іра на тих чи інших публічних заходах військового, громадського і спортивного характеру. Так, в різний час лідер Північної Кореї побував на новорічному концерті, відвідав будівництво ГЕС, пообідав з представником Компартії Китаю, а також поставив оперу Чайковського "Євгеній Онєгін". Примітно, що відомості про нібито здорового Кім Чен Іра надходять в основному з північнокорейських джерел.

Читайте також:

Лідеру Північної Кореї Кім Чен Іру залишився рік

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

Наступник Кім Чен Іра пообіцяв не проводити ядерних випробувань

Лідер Північної Кореї назвав свого спадкоємця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: