У липні коаліція в Афганістані зазнала рекордних втрат

За липень війська США втратили 63 людини, сили коаліції в цілому - 104. Раніше рекордним за кількістю втрат був червень, коли загинули 102 людини.

Загибель трьох військових зі США на півдні Афганістану зробила липень найкривавішим місяцем для військ міжнародної коаліції.

Таким чином, за цей місяць війська США втратили 63 людини, сили коаліції в цілому - 104. Раніше рекордним за кількістю втрат був червень, коли загинули 102 людини.

Троє американських військових загинули в четвер у результаті двох вибухів.

Представник міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані полковник Вейн Шенкс раніше заявляв, що причиною зростання безповоротних втрат у лавах сил коаліції стало, в основному, чисельне збільшення військових контингентів в Афганістані, дислокація нових частин і підрозділів у тих афганських регіонах, де їх раніше не було, а також збільшення кількості проведених бойових операцій.

Нагадаємо, кілька днів тому Палата представників конгресу США схвалила законопроект про виділення 33 мільярдів доларів на забезпечення скерування до Афганістану додаткового контингенту з 30 тисяч військовослужбовців.

Читайте також:

США скерують на фінансування Афганістану та Іраку 37 млрд дол.

Пентагон визначив основного підозрюваного у витоку "афганських" документів

У США схвалено законопроект про скерування 30 тис. військових до Афганістану

ВідеоУ липні коаліція в Афганістані зазнала рекордних втрат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: