У літака Леха Качинського не було технічних проблем

Згідно висновків Міждержавного авіаційного комітету, стан літака президента Польщі Леха Качинського, який розбився під Смоленськом, не мав зауважень.

Зауважень по технічному стану літака президента Польщі Леха Качиньського не було. Такі висновки опубліковані Міждержавним авіаційним комітетом (МАК).

"Аналіз формулярів літака, двигунів та допоміжної силової установки (ВСУ) показав, що зауважень по роботі та технічному стану в процесі експлуатації в період між останнім ремонтом та авіаційною подією не було", - йдеться в офіційному повідомленні комітету.

Як з'ясувалося, експлуатація лайнера Ту-154 проходила в межах встановлених ресурсів і термінів служби відповідно до діючої експлуатаційно-технічної документації. Напрацювання його з початку експлуатації склало 5000 143 години, було здійснено 3000 899 посадок. Після останнього ремонту літак провів у польотах 139 годин, було вироблено 76 посадок.

Варто відзначити, що російська сторона з самого початку заявляла, що в ході попереднього розслідування авіакатастрофи під Смоленськом серйозних технічних проблем з Ту-154 виявлено не було.

Нагадаємо, 10 квітня на аеродромі Північний під Смоленськом розбився літак Ту-154 президента Польщі. На борту були 96 людей, 88 з яких летіли у складі офіційної делегації. Всі пасажири літака загинули, у тому числі Лех Качинський з дружиною, високопоставлені державні чиновники, представники силових органів і військового командування, відомі громадські діячі Польщі.

Читайте також:

Польща відправить на місце катастрофи літака Качинського археологів

Польща поклала відповідальність за смерть Качинського на Росію

Російські солдати зізналися у мародерстві на місці катастрофи літака Качинського

Польща оприлюднила розшифровку самописців з літака Качинського (документ)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: