У Лівані зірвані вибори президента

Скликана у вівторок сесія парламенту Лівану для обрання нового президента країни завершилася безрезультатно.

Скликана у вівторок сесія парламенту Лівану для обрання нового президента країни завершилася безрезультатно. В умовах заходів підвищеної безпеки у Бейруті вранці в будівлі парламенту зібралися лише представники прозахідної правлячої більшості. Депутати від опозиції засідання бойкотували.

У залі були присутні 65 з 128 депутатів. У виборах президента повинно брати участь щонайменше 85 законодавців. Причина зриву сесії полягає у відсутності згоди щодо кандидатури нового президента між правлячою ліванською більшістю, яка має підтримку Заходу і опозицією "Хезболла".

Лідери опозиції наполягають на такій кандидатурі, яка влаштувала б обидва ворогуючі політичні табори. Без цього вони відмовляються брати участь в засіданні парламенту.

У свою чергу правлячий блок хотів би бачити в кріслі голови держави свою людини. При відсутності необхідного кворуму в дві третини голосів спікер парламенту і один з лідерів опозиції Набіх Беррі призначив на 23 жовтня нове засідання законодавчого органу, повідомляє ліванський телеканал "Ен-бі-ен".

На вибори президента парламенту Лівану відводиться два місяці. Термін повноважень нинішнього глави держави Еміля Лахуди закінчується 23 листопада.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: