У Лівії через масові маніфестації закрилися всі порти

З Лівії триває евакуація громадян різних країн. Євросоюз готується протягом 23-24 лютого вивезти з Лівії близько 10 тисяч європейців.

Всі порти Лівії припинили приймати судна через масові маніфестації по всій країні, повідомляє прес-служба вантажоперевізної компанії CMA CGM. У повідомленні йдеться, що компанія продовжує приймати замовлення на перевезення, однак гарантувати термін їх виконання не в змозі.

Одночасно з Лівії триває евакуація громадян різних країн. Євросоюз готується протягом 23-24 лютого вивезти з Лівії близько 10 тисяч європейців.

Про евакуацію своїх громадян також оголосила Туреччина. Згідно з останніми відомостями, після того, як один турок загинув під час масових заворушень, Лівію вже покинули понад 5 тисяч громадян цієї країни. Всього в Лівії живе близько 25 тисяч турків.

Нагадаємо, частина українських громадян, які виявили бажання залишити Лівію, скористалися можливостями літака МНС Росії, який 23 лютого в другій половині дня має повернутися до Москви, а також російським поромом, який вчора вийшов з порту міста Бенгазі і сьогодні має прибути до Стамбулу (Туреччина).

Масові хвилювання в Лівії почалися 16 лютого, влада країни активно протистоїть опозиціонерам, які вимагають відставки Муамара Каддафі. Лівійський лідер відмовляється виконати вимоги маніфестантів. За деякими даними, він втратив підтримку практично всієї армії і планує підірвати нафтопроводи в Лівії для дестабілізації обстановки.

Згідно з неофіційними даними, кількість жертв масових заворушень перевищує 800 осіб.

Читайте також:

Каддафі у зверненні до народу відмовився іти з влади

Жертвами придушення революції в Лівії стали тисячі людей

Українці в Лівії благають про допомогу: "Нам дуже страшно!"

ВідеоУ Лівії через масові маніфестації закрилися всі порти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: