У Лівії сформували тимчасовий уряд, куди увійшли і колишні міністри

У Лівії сформували тимчасовий уряд, куди увійшли і колишні міністри

Прем'єр-міністр Лівії Абдель Рахім аль-Кіб і глава НПР Мустафа Абдель Джаліл / Фото: AFP

До складу уряду увійшли не тільки керівники повстанців, але й деякі представники колишньої влади.

Прем'єр-міністр Лівії Абдель Рахім аль-Кіб сформував тимчасовий уряд країни. Про це повідомляє джерело в керівництві Національної перехідної ради Лівії, знайоме зі списком майбутніх міністрів, який був затверджений 21 листопада.

За даними джерела, пост міністра оборони отримав Осама аль-Джувалі, який в ході громадянської війни командував військами повстанців у Зінтані. МЗС Лівії очолить колишній заступник представника країни в ООН Ібрагім Дабашші.

Алі Тархун, який раніше був міністром нафти, отримав посаду міністра фінансів, а його колишній пост зайняв Хасан Зігле, який раніше вже працював у сфері нафтової промисловості.

Очікується, що повний склад уряду буде офіційно представлений вдень 22 листопада. Раніше аль-Кіб заявляв, що в кабінет, склад якого він підбирав разом з керівництвом НПР, увійдуть представники всіх регіонів країни.

Новий уряд буде здійснювати керівництво країною протягом перехідного періоду, до тих пір поки в Лівії не будуть сформовані нові інститути влади. Протягом наступних семи місяців, як було оголошено раніше, народ Лівії обере національну раду, яка займеться написанням конституції країни, після чого будуть проведені загальні парламентські вибори.

Читайте також:

Лівійські повстанці знайшли недобудований Каддафі ядерний реактор

У Лівії арештований колишній глава розвідки Каддафі

Влада Лівії не віддасть сина Каддафі Гаазі

Повʼязані теми:

Наступна публікація