Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лівії сторони конфлікту порушили режим перемир’я у перші ж хвилини

Йдеться про факти, що зафіксовані, на кількох ділянках фронту.

У Лівії визнаний ООН уряд і угруповання "Лівійська національна армія" на чолі з Халіфом Хафтаром звинуватили один одного у порушенні перемир’я, що було запропоновано Туреччиною та Росією через бої на околицях столиці Тріполі, повідомляє Al Jazeera.

В урядовій заяві йдеться про те, що було зафіксовано стрілянину в районах Салахеддін та Ваді Рабеа за лічені хвилини після припинення вогню, яке мало розпочатися о півночі за місцевим часом у неділю. Звинувачення пролунали в бік "повтанців-агресорів", але влада "дотримується припинення вогню, і наголошує на необхідності дотримуватися цього режиму".

"Повстанці порушили перемир'я на понад одній ділянці фронту", - сказав командувач Аль-Мабрук Аль-Газаві, додавши, що його сили чекають на подальші інструкції від генерального командування "Лівійської національної армії".

Зазначимо, що Туреччина і Росія після домовленостей оголосили, що сторони конфлікту в Лівії дійшли згоди щодо припинення вогню. Це відбулось на тлі наступу сил Хафтара на Сірт і кампанії зі взяття Тріполі, що триває вже 9 місяців.

Туреччина, яка нещодавно розмістила сили у Лівії для підтримки уряду, заявила, що зауважила, що всі сторони намагаються дотримуватися режиму припинення вогню і ситуація спокійна за винятком "одного чи двох окремих інцидентів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції