У Лівії вбили командувача військами повстанців

У Лівії вбили командувача повстанських військ, якого самі ж повстанці підозрювали у таємних зв'язках з режимом Каддафі.

Глава Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдель Джаліл оголосив про загибель Абделя-Фаттаха Юніса - командувача військовими силами лівійської опозиції. Як повідомляє Reuters, він був убитий у четвер, 28 липня, внаслідок нападу.

Також Джаліл повідомив, що заарештована людина, що керувала нападом на Юніса.

"Аль-Джазіра" повідомляє, що разом з Юнісом були вбиті двоє його помічників.

За даними телеканалу, на прес-конференції у Бенгазі, присвяченій загибелі командувача, Мустафа Абдель Джаліл розповів, що раніше в четвер Юніс був затриманий службою безпеки перехідної ради.

Командувача разом з помічниками затримали на східному фронті повстанців для того, щоб допитати у зв'язку з підозрами про зв'язки, які сім'я Юніса нібито продовжує підтримувати з режимом Муаммара Каддафі.

За словами Джаліла, вбивці напали на Юніса і його помічників до того, як їх встигли доставити на місце проведення допиту.

У повідомленні "Аль-Джазіри" наголошується, що Джаліл нічого не сказав про те, чи пов'язані напади на Юніса з режимом Каддафі, проте назвав убитого одним з героїв лівійської революції.

Також в ході прес-конференції глава перехідної ради попередив, що всі збройні угруповання, що знаходяться на територіях, контрольованих повстанцями, повинні приєднатися до боротьби з лівійським урядом. В іншому випадку, як попередив Джаліл, їм загрожує переслідування з боку опозиційних сил.

Абдель-Фаттах Юніс в минулому обіймав посаду міністра внутрішніх справ Лівії і був однією з найбільш відомих фігур в керівництві Лівії. Однак після початку повстання проти режиму Каддафі перейшов на бік опозиції і очолив її збройні сили.

Читайте також:

Лідер повстанців дозволив Каддафі залишитися в Лівії

США заявили про готовність надати притулок Каддафі

Лівійські повстанці готують до бою 7-річних хлопчиків

Розвідка США заявила, що у Каддафі закінчується іжа і пальне

ВідеоУ Лівії вбили командувача військами повстанців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: