У Лівії ввели смертну кару за користування супутниковами телефонами

У Лівії ввели смертну кару за користування незареєстрованими супутниковими телефонами. Відтепер володіння таким телфоном у країні прирівнюється до шпигунства на користь НАТО.

Уряд Лівії ввів смертну кару за використання незареєстрованих супутникових телефонів. Про це повідомляє державне агентство JANA.

Володіння супутниковим телефоном без відповідної ліцензії тепер прирівнюється до шпигунства на користь НАТО.

Кому і на яких умовах будуть видаватися дозволи, невідомо. Агентство відзначає, що деякі лівійці використовують супутникові телефони як єдиний мобільний засіб зв'язку з початку громадянської війни.

Стільниковий зв'язок в Лівії було відключено урядом ще в лютому 2011 року. Крім того, з лютого з'являлися повідомлення про те, що в Лівії не працює доступ в інтернет.

У січні-лютому в Лівії почалися народні хвилювання і масові акції протесту. Відключення інтернету і стільникового зв'язку пояснювали спробами Муаммара Каддафі уникнути повторення "єгипетського сценарію", коли революціонерам вдалося домогтися зміни влади, координуючи масові акції через соціальні мережі.

Наприкінці лютого в Лівії почалася повномасштабна громадянська війна між урядовими військами і повстанцями Каддафі.

У березні в бойові дії втрутилися країни Заходу, що ведуть з повітря обстріл об'єктів військової інфраструктури і позицій урядових військ. Операцією керує НАТО, її дія була продовжена до кінця вересня.

Читайте також:

Мєдвєдєв схвалив санкції щодо Лівії

Британський уряд може заблокувати в країні Facebook і Twitter

Лівійські повстанці відправили свій уряд у відставку

Лівійське ТБ показало сина Каддафі, якого повстанці оголосили убитим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: