У Лівії залишаються півтисячі українців

Лише десять з 500 українців, які досі перебувають у Лівії, виявили бажання повернутися в Україну. Медики відмовилися від евакуації через низькі зарплатні на батьківщині.

За офіційними даними, на разі у Лівії знаходяться 500 українців. Проте у дипломатичній місії відзначили, що ця цифра може бути у два рази більше. Поки що лише 10 українців виявили бажання повернутися додому.

Нагадаємо, за інформацією МЗС України, у Бенгазі знаходяться п'ять українських лікарів, які за власним бажанням надають медичну допомогу. Після початку бойових дій їм запропонували евакуацію, але вони відмовилися, посилаючись на низькі зарплати в Україні.

В українському посольстві у Лівії заявили, що українські громадяни, які мають бажання залишити Лівію, повинні звернутися до посольства у Тріполі.

Нагадаємо, в суботу, 19 березня, коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великобританії, Канади та Італії – завдала ракетних ударів по території Лівії.

Раніше Лівію покинули більше 400 громадян України, в основному, фахівці-медики. Тим не менш, незважаючи на небезпеку, деякі медики-українці відмовляються повертатися на Батьківщину. У той же час, віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко пообіцяв, що евакуйовані з Лівії українці будуть працевлаштовані.

Все про подвії у Лівії читайте тут.

Читайте також:

В епіцентрі бойових дій у Лівії опинились українські лікарі

Італійські винищувачі прибули для обстрілу Лівії

Експерти прогнозують об'єднання повстанців із військами Каддафі для боротьби з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: