У Лівії затримано "ката у спідниці"

Бійці Національного перехідного ради Лівії заарештували Худу бін Амер - одну з найбільш жорстоких підручних Муаммара Каддафі.

Лівійські повстанці заарештували Худу бін Амер - жінку, яка на батьківщині вважалася одним з найжорстокіших підручних Муаммара Каддафі.

Співгромадяни нагородили її такими прізвиськами, як "Худа-шибениця", "кат у спідниці" і "вампір".

"Якщо б революція провалилася, Худа перевішав б нас усіх", - заявив один із супротивників Муаммара Каддафі.

Бін Амер вважалася одним з найбільш жорстоких підручних Каддафі. 27 років тому її кар'єра почалася з того, що під час публічної страти в Бенгазі вона підбігла до шибениці і, вхопившись за ноги людину, яка корчилася в петлі, всією своєю вагою повисла на ньому, намагаючись прискорити його загибель.

Оскільки страта транслювалася в ефірі місцевого телебачення, її помітили. Бін Амер брала участь ще в декількох публічних стратах, потім стала членом "народних комітетів", а потім (двічі) - мером Бенгазі. Будучи на цій посаді, вона якось заявила, що є "єдиним чоловіком" в усьому місті.

Крім того, бін Амер займала ряд відповідальних посад у Тріполі, а також представляла Лівію на міжнародній арені у складі різноманітних делегацій.

Каддафі доручав їй вести кампанії залякування проти тих людей, яких він починав підозрювати в невірності своєму режиму і собі особисто. У зв'язку з цим за бен Амер закріпилася репутація одного з найстрашніших пособників Каддафі.

Нагадаємо, раніше у Національній перехідній раді Лівії повідомили, що володіють інформацією про те, де ховається лівійський лідер Муаммар Каддафі.

Читайте також:

Каддафі закликав прихильників підпалити Лівію

Національна перехідна рада Лівії з'ясувала, де перебуває Каддафі

Росія хоче відправити у Лівію своїх військових

Каддафі закликав лівійські племена продовжувати боротьбу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: