У Лівії жертвами заворушень стали вже 19 осіб

У містах Бенгазі і Ель-Байда, де проходили демонстрації, поліцейські щоб розігнати демонстрантів застосували вогнепальну зброю.

 У Лівії жертвами зіткнень антиурядових демонстрантів з правоохоронцями стали щонайменш 19 осіб. Про це повідомляє телеканал Al Arabiya.

У містах Бенгазі і Ель-Байда, де проходили демонстрації, поліцейські щоб розігнати демонстрантів застосували вогнепальну зброю.

Раніше лівійська опозиція повідомляла, що в Бенгазі, другому за величиною місті Лівії, відбулися "жорстокі зіткнення", в результаті яких загинули шість чоловік.

У середу, 16 лютого, в Бенгазі поліція розігнала сотні маніфестантів, що скандували антиурядові гасла. За повідомленнями лівійських ЗМІ, в зіткненнях з поліцією були поранені щонайменше 38 людей.

У тому ж місті незабаром після безладів пройшов марш на підтримку лівійського лідера Муаммара Каддафі. Такі ж марші пройшли в Тріполі і Сирте, де народився чинний глава держави.

Виступи в Лівії - одному з найбільших світових експортерів нафти - відбулися на тлі антиурядових маніфестацій, що охопили цілий ряд країн регіону.

Відправною точкою заворушень у регіоні стала "жасминова революція", що відбулася в Тунісі 14 січня. Президент Зін аль-Абідін бен Алі втік з Тунісу з родиною до Саудівської Аравії і на наступний день був усунутий з посади.

11 лютого під тиском вуличних акцій протесту пішов у відставку президент Єгипту Хосні Мубарак, передавши кермо влади армії.

Зіткнення між поліцією і демонстрантами, які вимагають реформ, відбулися також в Алжирі, Ємені, Бахрейні та Ірані.

Читайте також:

Уряд Бахрейну погодився на переговори з опозицією

Армія Єгипту не буде брати участь у президентських виборах

У Лівії через Facebook закликають на акції протесту

ВідеоКривавий "День гніву" в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: