У Лівії зникли знамениті діви-амазонки, які охороняли Каддафі

40 прекрасних коммандос (з чуток - незайманих), які зазвичай охороняють лівійського лідера, не бачили уже впродовж тривалого часу.

Амазонки Каддафі_1
AFP
Каддафі та його охоронниці
У розпал революції в Лівії кудись зникли знамениті охоронниці Муаммара Каддафі, яких преса давно охрестила "прекрасними амазонками".

"Під час нещодавніх публічних появ Каддафі сорока прекрасних охоронниць, які традиційно супроводжували Раїса (раїс - арабською - "глава", "правитель"), не було. З самого початку народних хвилювань лівійського лідера супроводжують тільки військові. Чоловіки", - пише італійська газета Corriere della Sera.

Арабське видання Al-Quds Al-Arabi висуває версію про те, що Каддафі "звільнив" жінок , коли розпочалася криза. Натомість, за даними місцевих ЗМІ, "діви" закрилися разом з Каддафі у бункері-казармі в Баб Аль-Азізія, у Тріполі.

Інформаційний американський сайт Business Insider висловив припущення, що залежність Раїса від охоронців-жінок ослабла ще до початку хаосу.

Так, у готелі Rixos поруч з Каддафі була всього одна амазонка. Однак ніхто з оглядачів не вважає, що амазонки залишили Каддафі, як це зробила його українська медсестра Галина Колотницька.

Прекрасні коммандос виключно віддані своєму господареві, і 40 обраниць не можуть разом вийти заміж. У 1998 році одна з них загинула і ще семеро отримали важкі поранення, захищаючи лідера.

Місія лівійських командос-жінок була задумана у часи холодної війни шпигуном зі Східної Німеччини Карлом Хансом.

За деякими даними, всі дівчата приносять клятву віддати життя за Каддафі, їм належить супроводжувати його цілодобово, і він наполягає, щоб вони залишалися незайманими.

Посада охоронниці Каддафі вважається дуже престижною. Попередньо кандидатки проходять підготовку в спеціальному училищі, яка вимагає значної фізичної підготовки. Ті, хто витримує ці випробування, стають висококваліфікованими кілерами, майстрами стрільби та бойових мистецтв. Остаточний відбір робить особисто Каддафі, через що його часто звинувачували в тому, що він користується й інтимними послугами амазонок.

Читайте також:

Літак Каддафі приземлився в Єгипті

"Улюблена медсестра" Каддафі в Україні почала "качати права"

"Показуха" для західних журналістів: у Лівії навмисно влаштовують підпали

Каддафі згуртовує соратників: Лівію хочуть перетворити на колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: